تعمیرات پکیج گلدیران

راهنمای انتخاب و خرید پکيج ال جی (LG) گلدیران ديواری مدل پایونیر P262-F :

پکیج دیواری گلدایران در اواخر دهه ی 1380 به سفارش شرکت گلدایران که نماینده رسمی لوازم خانگی، صوتی و تصویری، محصولات تهویه مطبوع خانگی و …شرکت ال‌ جی در ایران می باشد تولید گردید. پکیج دیواری گلدایران با استفاده از قطعات اروپایی در کنار بهره مندی از طراحی انگلیسی تولید می شود.
بطور کلی پکیج های ال جی (گرمایشی دیواری گلدیران) با طراحی و تکنولوژی انگلستان، مجهز به قطعات اروپایی هستند و در دو مدل Pioneer و Prestige تولید و عرضه می شوند.
پکیج دیواری گلدیران در ظرفیت 24000 و 28000 با نام تجاری پرستیژ به صورت کنترل دیجیتال و در ظرفیت 26000 و 30000 با مدل تجاری پایونیر به صورت کنترلی آنالوگ تولید و عرضه می شود.برای محاسبه ظرفیت پکیج دیواری مورد نیاز گلدیران باید به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان توجه نمود.

در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز ، اطلاعات و قیمت های تضمین شده پکيج ال جی ( LG ) گلدیران ديواری مدل پایونیر Pioneer – P262-F با گارانتی اصل جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.

لوازم نصب ، شیرآلات و اتصالات پکیج های دیواری گلدایران (ال جی) بر خلاف دیگر پکیج های دیواری گازی، بدون هیچگونه هزینه اضافی بصورت رایگان و همراه با دستگاه به مشتری تحویل داده می شود.

تمامی مدل های پکیج های دیواری گلدایران (ال جی) از نوع دو مبدله و فن دار می باشند.

حداکثر فشار کاری در پکیج های گلدیران، 5 bar و حداقل فشار کاری در این پکیج ها 0/3 bar می باشد.

دامنه تنظیم دمای آب گرم مصرفی در پکیج های دیواری گلدیران (ال جی) 35 الی 60 درجه سانتیگراد است.

این پکیج ها دارای راندمان حرارتی بالا (بیشتر از 90 %) می باشند.

پمپ سیرکولاتور آب شوفاژ تعبیه شده در پکیج های گرمایشی دیواری گلدیران با قابلیت انتقال آب با هِد 6 فوت، ساخت گراندفوس دانمارک می باشد.
ویژگی‌های پکيج گلدیران ديواری مدل پایونیر P262-F :

قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرون و ترموستات اتاقی
دارای محفظه احتراق بسته
طراحی و تکنولوژی انگلستان و شير الکترومغناطیسی ساخت Elbi ايتاليا
پمپ آب ساخت گراندفوس دانمارک
داراي پمپ سیرکوله پرقدرت
دارای شير گاز ساخت Sit ايتاليا
سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
سیستم هواگیری خودکار
سیستم ضد یخ زدگی
سیستم بای پس خودکار

پکیج دیواری گلدیران
پكيج ها ي شوفاژ دیواری گازی گرمایشی ال جی (LG) گلدیران داراي 2سال گارانتي و 15 سال خدمات پس از فروش مي باشند.

پکیج های دیواری ال جی (LG) گلدیران داراي نصب رايگان توسط شرکت گلدیران مي باشند.
نحوه محاسبه ظرفیت پکیج دیواری :

برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.(بعنوان مثال برای یک آپارتمان مسکونی با زیربنای تا 140 متر مربع استفاده از پکیج 21000 کیلوکالری توصیه می گردد)
چنانچه محل نصب پکیج در فضای باز باشد و یا نحوه اجرای دودکش پکیج شما بصورت حرف L باشد (یعنی بخشی از مسیر دودکش افقی اجرا شده باشد) ، استفاده از پکیج فن دار جهت عبور آسان دود و گازهای احتراق ضروری است.
پکیج های گرمایشی دیواری گلدایران( ال جی ) دارای سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی می باشند. سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی تنها زمانی فعال می شود که اولا پکیج به برق متصل باشد و ثانیا فشار آب داخل پکیج حداقل 1 bar باشد و ثالثا گاز پکیج نیز وصل باشد ولی در هر حال بهترین گزینه عدم نصب پکیج در محل هایی است که امکان یخ زدگی آب در زمستان وجود نداشته باشد.
همچنین استفاده از پکیج فن دار با دودکش دو جداره (کواکسیال) که بیشتر مورد تائید است،این امکان را فراهم می نماید که هوای مورد نیاز احتراق پکیج توسط جداره داخلی دودکش از محیط خارج آپارتمان تامین گردد و میزان اکسیژن و رطوبت هوای داخل آپارتمان کاهش نیابد.
پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار میگیرند که یا آب مورد استفاده دارای سختی (املاح) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بالاتر از 120 متر باشد.

پکیج دیواری گلدیران

پکیج دو مبدله پکیج هایی هستند که به دلیل دارابودن دو مبدل حرارتی (یکی مبدل برای سیستم گرمایش رادیاتورها و یک مبدل برای تامین آب گرم مصرفی) جریان آب گرم در آنها پیوسته بوده که این امر باعث کاهش رسوب در مبدل و همچنین تامین آبگرم بیشتر می گردد.
طبق استانداردهای ایمنی و فنی شرکت گاز، برای هر پکیج گرمایشی دیواری گازی (گلدیران) باید یک دودکش مجزا مستقیماً تا پشت بام ساختمان اجرا شود و استفاده از دودکش مشترک مجاز نمی باشد.
طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان(تدوین شده در سال 1390)حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی است.

مدل حداکثر توان گرمایي ابعاد دستگاه (cm) راندمان حرارتی (گرمایشی) حداکثر برق مصرفی وزن خالص Kg
KW Kcal/hr ارتفاع طول عمق W Ø V
Pioneer – P262-F 26 24000 72.5 40.3 32.5 91-93% 125 1 220 36